Пыдписано вдыповыдний меморандум.

Асоціація міст України та Міністерство у справах ветеранів підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів російсько-української війни задля забезпечення їх соціального захисту, сприяння соціальній та професійній адаптації, надання психологічної підтримки. Документ підписали голова Асоціації Віталій Кличко та Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, пише сайт КМДА.

«Сьогодні, під час повномасштабної війни росії проти України, одним із пріоритетів державної та місцевої політики повинні бути допомога нашим захисникам не тільки на фронті, а й у цивільному житті. Соціальний захист ветеранів війни та їх адаптація в суспільстві важливі не тільки для самих ветеранів. Це важливо для їхніх сімей, рідних, для всієї громади та країни. Адже всі воїни повинні знати, що не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами», – сказав Кличко під час підписання Меморандуму.

Він нагадав, що в Києві ще у 2017 році відкрили Міський центр допомоги захисникам України-ветеранам. Його основна мета – надання допомоги ветеранам війни в соціальній адаптації та вирішення їх питань в органах влади.

«Робота центру сьогодні є дуже потрібною. І я б хотів, щоб такі центри були в кожній громаді. Але ми розуміємо, що робота з ветеранами – це не тільки робота громади, місцевої влади. Це – робота всієї держави. І від того, як буде налагоджена взаємодія між державою та органами місцевого самоврядування з питань захисту ветеранів війни, залежатиме і якість життя ветеранів та їх сімей. Тому Асоціація міст України підписала Меморандум про співпрацю з Міністерством у справах ветеранів України. Нашою метою є більш ефективна взаємодія та координація зусиль. Для того, щоб кожен ветеран війни, кожен член його сім’ї міг реалізувати своє право на соціальний захист, соціальну та професійну адаптацію і психологічну підтримку», – підкреслив голова АМУ.

Фото: Фейсбук