Артиска заявила, що не тіла би бачити на концерті артистів, які вважаються наближеними до влади.

Про це співачка та президентка творчого агентства “Територія А” Анжеліка Рудницька розповіла виданню kp.ua.

Вона зазначила, що їй або “Території А” з Офісу президента ніхто не дзвонив.

“Якщо говорити про мій внесок і “Території А” в розвиток української музики та телебачення, то тут нічого обговорювати. Це наштовхує на не дуже оптимістичні думки“, – сказала Рудницька.

Вона додала, що на концерт до 30-річчя проголошення Незалежності можна покликати по 10 знакових артистів із кожнього з трьох десятиліть.

Але потрібно зрозуміти, чи не “скурвились” артисти до цього моменту, і потім формувати концерт. Якщо людина зневажає країну – я не говорю про порушення законів, мова йде про моральні принципи, ігнорує те, що відбувається в Україні, – йому не місце на такому концерті“, – вважає співачка.

Зазначила – її дуже втішила новина, що на цей концерт покликали Тараса Петриненка. Також вона підтримує те, що в День Незалежності має звучати українська музика українською мовою.

Вступив у силу мовний закон. Якщо країна прийняла цей закон і не буде його дотримуватися – це слабкість держави. Держава повинна дотримуватися закону і мовної політики. Це перехідний етап, який люди сприймають агресивно, але ми його переживемо. Держава повинна показувати свою принципову позицію“, – заявила Рудницька.

Нагадаємо, скандал довкола концерту до Дня Незалежності, який має відбутися у Києві начебто на НСК “Олімпійський”, почався після інциденту з гуртом Green Grey. Гурт спершу покликали, а потім виключили зі списку артистів. Одна із причин – у колективу немає пісень українською, а це головна умова концерту. Також один із учасників гурту нещодавно різко негативно висловився про мовний закон, за що на гурт посипалась критика шанувальників.

Нещодавно Сашко Положинський з «Тартака», Марія Бурмака та Катя Бужинська заявили, що їх теж на концерт не кликали.

Фото: Фейсбук