Заклад представив нову програму, над якою працював під час вимушеної перерви.

Мистецький простір Artarea, який припинив роботу ще в кінці листопада минулого року, знову відкритий для відвідувачів. Компанії вдалося домовитися з оренодавцем не підвищувати ціну на приміщення.

Про те, що мистецький простір відновлює роботу за колишньою адресою (Софіївська 11/15), підтвердили його представники у Facebook, додавши, що заодно запускають цілу низку нових програм.

Також стало відомо, яким чином простор вдалося уникнути переїзду на іншу локацію, який вони анонсували разом із закриттям.

«Оскільки ми орендуємо достатньо велике приміщення, нам було фінансово дуже складно. І зараз нам вдалося домовитись з орендодавцем, лишитися на попередніх умовах. Ми були зачинені для відвідувачів, але команда працювала, і ми створювали новий проєкт», – прокоментували в Artarea для БЖ.

Тепер простір починає роботу з новою програмою «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження» і функціонуватиме на трьох поверхах приміщення. На першому розташуються три персональні виставки українських художників XX-XXI століть — Федора Павленка та Ігоря Куделіна, скульптора Олексія Владімірова; на другому та третьому поверхах можна буде побачити масштабний відео-арт.

«Поринути в Єдиний Космічний Океан, який понесе до тріумфу, захвату, імпульсів радості, де світить світло без світла, де існує тьма без темряви, а думка – без думки, до мрій Космічної Творчості, щоб почути голос Часу – і краще зрозуміти себе» — так описують свій новий проект в арт-просторі.

Відвідати виставку можна щосуботи і щонеділі з 11:00 до 20:00. Вартість повного квитка — 200 гривень, пільгового — 50 гривень.

Як ми повідомляли, Національна опера України планує за 3 місяці відновити весь свій репертуар.

Фото: Фейсбук