Це комплексна програма, що включатиме системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, безпілотники допомагають нашим військовим завчасно відстежувати окупантів та рятувати тисячі захисників, але їхня кількість значно менша, ніж потрібно на фронті. Тому, щоб наблизити перемогу України, потрібно задіяти усі можливості і закликати весь світ долучитися до збору та закупівлі дронів.

Так, для посилення української армії Генштаб Збройних Сил України, Міністерство цифрової трансформації та UNITED24 розпочинають проєкт «Армія дронів». Це комплексна програма, що включатиме системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Долучитися до програми можна:

  • Долучитися до збору коштів на порталі UNITED24. Кошти надійдуть на рахунок Міноборони — і міністерство купить дрони саме.
  • Ви можете віддати свій дрон ЗСУ. Принесіть дрон до відділення “Нової пошти”. Скажіть, що віддаєте його на потреби ЗСУ “Армія дронів”. Працівники направлять дрон за призначенням.

Фото: Фейсбук