Зі слів чиновника, Зеленський в публічних виступах вже почав вживати назву «Русь-Україна».

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович заявив, що в Офісі президента Зеленського працюють над «присвоєнням бренду «Русь». Про це Арестович сказав в інтерв’ю журналісту Роману Цимбалюку.

Чия це ініціатива, він не уточнив, але зазначив, що сам відстоює ідею перейменування держави.

«Що я б зробив: я б змінив назву держави, назвав би нас Русь-Україна, подвійна назва… це закрило б питання» — розповів чиновник.

На запитання Цимбалюка про те, коли буде відповідний указ Зеленського, Арестович відповів «Ми працюємо над цим». Також він заявив, що у росіян буде легко відібрати назву «Русь». Мовляв, в РФ це «штучна конструкція», а Україні нічого доводити не потрібно.

«Треба у них (росіян – ред.) відібрати бренд «руських», врешті-решт. Я борюся над тим, щоб ми називали війну наприклад «русько-російською». Зараз же іде русько-російська війна… так, щоб потролити по-справжньому, русько-російська. Русь — це ми (…) І тут приємно те, що нам на цю пропаганду нічого не потрібно витрачати, а їм треба 4 мільярди щороку» — каже чиновник.

Як доказ серйозних намірів Офісу Зеленського Арестович сказав, що президент України в своїх публічних промовах уже почав регулярно вживати назву «Русь-Україна».

А нещодавно Арестович обізвав блогера «ху*сосом», домовився зустрітися з ним на Майдані, щоб вирішити конфлікт — і не прийшов.

Фото: Фейсбук