Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що ставиться до представників ЛГБТ як до «людей з девіацією», або з «відхиленнями» від норм поведінки.

Про це повідомили у KyivPride.

«Я в цьому сенсі консерватор. Інша річ, що я точно проти їхнього переслідування. Я вважаю, що в кожному треба передусім бачити людину. Тож до ЛГБТ я ставлюся нормально, а от до пропаганди ЛГБТ – жорстко. Бо це пропаганда девіації, відхилення від норми, яке має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я рішучий противник. До представників ЛГБТ я ставлюся зі співчуттям», – заявив Арестович. 

У KyivPride заявили, що співчуття потребує Арестович. «Це ми до вас ставимося зі співчуттям, бо бути гомофобним «рускім міром» в Україні – ось це і є девіація та відхиленням від норми. Ми проти псевдонаукової пропаганди Арестовича», – пояснили у KyivPride.

Крім того, спільнота ЛГБТ закликала Володимира Зеленського та Офіс Президента звільнити Олексія Арестовича з посади радника голови ОП. Активісти вважають, що така риторика неприпустима, якщо Україна хоче бути в ЄС.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)

Фото: Фейсбук