У російських окупантів були грандіозні плани на столицю України, яку вони планували захопити в перший же день повномасштабного вторгнення.

Як розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович, про наміри окупантів стало відомо з документів, знайдених у вбитих командирів армії РФ в Гостомелі.

За словами Арестовича, один з цих планів свідчив, що він через 12 годин після початку “операції” виставляє патрулі біля Верховної Ради, Кабміну, Нацбанку та офісу президента. 

“Вони вважали, що вони будуть взяті за 12 годин. Друга хвиля мала бути на Печерську. Вони повинні були сідати на площі Слави й музеї ВВВ, де можуть сідати вертольоти. Просто, коли Гостомель відразу не пав, вони почали резерви туди перекидати, щоб Гостомель захопити й потім аеродром Васильків. Фішка в чому – вони так всерйоз вважали, реально планували”, – розповів представник ОП.

Він підкрелив, що  це показує глибину їх відриву від реальності.

“Вони дзвонили нашим рестораторам і замовляли місця в кафе в Києві… Навіть публічні дзвінки були, “ми прийдемо всією бригадою, ульянівськоїю…” Де ця ульяновська бригада зараз?”, – каже він.

Фото: Фейсбук