Маніяки і вбивці не носять кашкет з відповідним написом, розпізнати таких людей непросто.

Про це повідомив радник керівника офісу Президента Олексій Арестович та опублікував фото ґвалтівників з Бучі.

За його словами, тільки на обличчях деяких окупантів з 64 російської мотострілецької бригади можна побачити схильність до девіантної поведінки і сліди сильних психотравм. Натомість решта ж солдати здаються звичайними хлопцями. Саме тому людям важливо зрозуміти, що вбивці і садисти не носять кашкети з відповідними написами, зовні такі люди нічим не відрізняються від інших.

“Зовні потворні лиходії з золотими зубами і наколками часто виявляються наймилішими людьми. Наймиліші люди в окулярах і з ямочками – садистами і маніяками. Перехід до насильства відбувається миттєво. Тривожна музика не грає, небо не затягує хмарами і лиходій особливо зловісно не примружується, вбивця або садист не розпалює себе поступово – це не сімейний скандал, секунда – і все”, – пояснив радник глави ОП.

Він зауважив, що після скоєних звірств ґвалтівники не ходять вулицями з закривавленими руками, вони спокійно йдуть займатися своїми повсякденними справами. Саме тому українцям, які опинилися на тимчасово окупованих РФ територіях, не варто навіть намагатися налагодити контакт з військовими країни-агресора. Будь-який з таких “визволителів” може виявитися маніяком і вбивцею.