Повідомлялося, що забудовник не має частини дозволів на будівництво та продаж квартир.

Київський апеляційний суд визнав законною підозру київському бізнесмену Андрію Дуднику, засновнику школи на Воздвиженці, поруч із якою триває будівництво ЖК «Поділ Град Вінтаж». Про це повідомляє прес-служба суду, не уточнюючи імені підозрюваного.

Водночас, за даними «Хмарочоса», мова саме про Дудника, інвестора школи «Базис», впритул до якої відбувається будівництво ЖК, яке пов’язують зі Cтепаном Черновецьким та Сергієм Кучером.

Ще у вересні минулого року Дуднику повідомили про підозру за ч. 3 ст. 206 Кримінального кодексу – «протидія законній господарській діяльності, вчинена організованою групою» (позбавлення волі від 6 до 10 років). В лютому цього року Голосіївський райсуд скасував підозру, але прокурор подав апеляційну скаргу, яку суд задовольнив 19 квітня.

«За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу прокурора задоволено, ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва від 23 лютого 2021 року скасовано» — йдеться в повідомленні суду.

ЖК «Поділ Град Вінтаж» будують на ділянці, яку отримало Українське товариство сліпих у 2004 році (Вознесенський узвіз, 28-30), при цьому забудовник обіцяє, що начебто віддасть незрячим частину квартир. Представники школи «Базис» кажуть, що будівництво величезного ЖК заблокувало доступ до школи: через це адміністрації навчального закладу ще три роки тому довелося орендувати інше приміщення для занять, хоча школа має своє власне.

Крім того, до Андрія Дудника минулоріч вже приходили правоохоронці з обшуками — активісти вважають усі звинувачення на його адресу абсурдними, і наполягають, що забудовник впливає на правоохоронців, щоб ті чинили тиск на Дудника і той відмовився від претензій до забудовника.

Зазначимо: ЖК «Поділ Град Вінтаж» починали будувати структури екс-нардепа Максима Микитася, який нині є підозрюваним у справі НАБУ, при цьому не маючи частини дозволів. Наразі комплекс добудовує компанія «Едельбург Девелопмент», яку повізують з екс-керівником столичного ДАБІ Сергієм Кучером, сина екс-мера столиці Степаном Черновецьким та Денисом Комарницьким.

Фото: Фейсбук