Заклад не працює з 2019 року.

Комунальне підприємство «Київкінофільм» звернулося до апеляційного суду з вимогою скасувати рішення Господарського суду про повернення кінотеатру «Київ» попередньому орендарю — ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ». Суд призначено на 9 серпня, про що свідчать дані судового реєстру.

У випадку, якщо суд задовольнить позов, кінотеатр «Київ» залишиться в оренді у ТОВ «Сінема-центр». А КП «Київкінофільм» є балансоутримувачем кінотеатру «Київ».

Рішення про повернення кінотеатру в оренду ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» суд ухвалив у червні.

Як ми повідомляли, кінотеатр «Київ» розміщений біля станції метро Площа Льва Толстого. Вінне працює від травня 2019 року. Тоді КМДА не продовжила договір оренди з «Культурним центром «Кінотеатр «Київ» через занизьку запропоновану орендну плату — 47 тисяч гривень на місяць. Товариство орендувало приміщення з 1999 року: згідно з договором, кожні 10 років воно мало право продовжувати оренду на 10 років. Проте у 2019 році КМДА відмовилась від подовження, мотивуючи це змінами законодавства у сфері здавання в оренду комунального майна.

Після нового конкурсу приміщення передали компанії «Сінема-Центр», яка зобов’язалася сплачувати понад два мільйони гривень щомісяця. Однак попередніх орендарів представники цієї компанії до приміщення кінотеатру відтоді не пускають.

Також раніше ми писали про те, що кінотеатр, який не працює більше двох років, залишиться зачиненим ще мінімум рік.

Зауважимо, що компанія «Сінема-Центр» (мережа кінотеатрів «Сінема-сіті») належить бізнесменам та екс-співвласникам телеканалу «1+1» Борису Фуксману и Олександру Роднянському.

А нещодавно з‘явилися деталі ремонту кінотеатру «Братислава».

Фото: Фейсбук