Компанія протягом року начебто ігнорувала вимогу комітету.

Антимонопольний комітет України оштрафував на 1 мільйон гривень ТОВ «Гугл» через те, що воно протягом року не надало інформацію, необхідну для розслідування. Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Компанія начебто не надала АМКУ інформацію, яку затребував державний уповноважений, і яка «була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку «Google Мій бізнес». Те, що з часу затребування минув рік, в АМКУ вважають обтяжуючою обставиною.

«Розмір штрафу обумовлюється обтяжуючими обставинами, а саме тим фактом, що ТОВ «Гугл» не надавало Комітету затребувану інформацію більше року…Ненадання відповідачем інформації у визначені Комітетом строки унеможливили виконання Комітетом покладених на нього завдань, зокрема, щодо своєчасного, повного та всебічного розгляду заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» — йдеться у дописі.

Крім того, в АМКУ повідомляють, що пізніше «Гугл» все ж подав затребувану інформацію, але лише після порушення справи проти нього. Цю обставину начебто також врахували, визначаючи розмір штрафу.

Тим часом, у київському офісі Apple новий керівник.

Фото: Фейсбук