Щоб розплатитися за готель, новий власник, вочевидь, набрався кредитів.

Антимонопольний комітет України надав компанії «Смартленд» дозвіл на придбання столичного готелю «Дніпро». Про це повідомив офіційний сайт АМКУ.

Нагадаємо, учора ми писали про те, що першу заявку «Смартленда» на продаж АМКУ відхилила наприкінці серпня, пославшись на недостатню інформацію про покупця. Повторну заявку в комітеті схвалили, але жодних нових даних про те, хто купує «Дніпро», не оприлюднили.

«…комітет встановив, що учасники концентрації здійснюють діяльність на ринку оренди комерційної нерухомості у межах міста Києва. Їх сукупна частка на зазначеному ринку є незначною» — йдеться у повідомленні.

Також в АМКУ повідомили, що «фінансування концентрації відбуватиметься за рахунок кредитних коштів, наданих банківськими установами».

Окрім АМКУ, “Смартленд” пройшов перевірку “інформації, наданої учасниками концентрації” Державної служби фінансового моніторингу України та Служби безпеки України.

Нагадаємо, «Смартленд» виграла аукціон на придбання 100% акцій готелю «Дніпро», запропонувавши найбільшу ціну — 1,1 мільярда гривень. Олександр Кохановський, який назвав себе особою, що стоїть за купівлею готелю, ще донедавна мав тісні зв’язки з Росією. Він відмовився називати публічно хто ще крім нього взяв фінансову участь у покупці. Серед ймовірних партнерів Кохановского називають букмекерську контору Parimatchоточення російського олігарха Алішера Усманова та компанії столичного підприємця Максима Кріппи.

Нагадаємо, сьогодні ми писали про те, що до кінця року Фонд держмайна спробує вкотре приватизувати київський «Президент-Готель».

Фото: фейсбук