Бізнесмен Кохановський не розкриває джерела фінансування придбання.

Антимонопольний комітет України досі не дозволив компанії «Смартленд» купівлю готелю «Дніпро». Як повідомляє «Ліга антитрасту», АМКУ не вистачає необхідної інформації про покупця.

Компанія «Смартленд» з Броварів, яка стала переможцем липневого тендеру, 27 серпня направила уже другу заявку на придбання готелю. Першу АМКУ відхилив 21 серпня «через ненадання заявником всієї необхідної інформації».

🏢 АМКУ досі не дозволив «Смартленду» купівлю готелю «Дніпро» через відсутність необхідної інформації про покупця.📄…

Опубліковано Ліга антитрасту Вівторок, 8 вересня 2020 р.

Тепер до 10 вересня у комітеті мають визначитись, чи містить нова заява всю необхідну інформацію.

Розслідувачі повідомляють, що АМКУ має надати дозвіл на отримання контролю над готелем фактичному власнику. При цьому «Смартленд» позначив свою заяву та всі додані до неї документи, як конфіденційну інформацію, і отримати будь-які дані щодо реального суб’єкта, що набуває контроль, та джерел фінансування транзакції, не є можливим.

Нагадаємо, «Смартленд» виграла аукціон на придбання 100% акцій готелю «Дніпро», запропонувавши найбільшу ціну — 1,1 мільярда гривень. Олександр Кохановський, який назвав себе особою що стоїть за купівлею готелю, ще донедавна мав тісні зв’язки з Росією. Він відмовився називати публічно хто ще крім нього взяв фінансову участь у покупці. Серед ймовірних партнерів Кохановского називають букмекерську контору Parimatch, оточення російського олігарха Алішера Усманова та компанії столичного підприємця Максима Кріппи.

Фото: фейсбук