Нині борг авіапідприємства становить понад 420 мільйонів гривень.

Держпідприємство «Антонов» віддасть Вищому антикорупційному суду України приміщення на проспекті Перемоги, 41 у Києві. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», до складу якого входить «Антонов».

Відомо, що будівлю площею 4 285,70 кв. м передадуть суду на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України. Зауважимо, що саме за цією адресою з 2019 року розташований Вищий антикорупційний суд, який також має приміщення за адресами вул. Хрещатик, 42-А, та пров. Хрестовий, 4-А.

«Ця будівля ніколи не використовувалася у виробничих цілях і фактично була непрофільним активом для ДП «Антонов», що потребувало чималих коштів на її утримання. Завдяки рішенню Уряду Вищий антикорупційний суд отримає необхідні приміщення, а авіапідприємство зменшить свої борги», – пояснив гендиректор «Укроборонпрому» з управління активами Мустафа Найєм.

Наразі заборгованість «Антонова» перед державою становить близько 424 мільйонів гривень. Передача будівлі начебто дасть можливість зменшити заборгованість авіапідприємства майже вдвічі: ринкову вартість будівлі оцінюють майже у 213 мільйонів.

Тим часом, апеляційний суд визнав законною підозру засновнику школи, яку Черновецький і Кучер хочуть оточити скандальним ЖК.

Фото: Фейсбук