Авіапідприємство зараз розробляє офіційний сайт з реквізитами, на якому можна буде слідкувати за грошима на відновлення літака.

Про це повідомили у “ANTONOV Company”.

У повідомленні зазначили, що у мережі Інтернет почався фейковий збір коштів на відновлення літака АН-225.

“Прикриваючись благородною місією, невідома компанія збирає гроші, використання яких простежити неможливо. Більш того, за посиланнями на сайті вказують різні напрямки спрямування коштів: у першому – на будівництво «Мрії», у другому – «на потреби ЗСУ»”, – зазначили у компанії.

І додали, що зазначене повідомлення було створене та розміщене без погодження з ДП «АНТОНОВ». Підприємство не надавало повноважень вказаній компанії на збір коштів для відновлення Ан-225. Ті кошти, які вже надійшли на рахунок підприємства, будуть використані винятково для реалізації проєкту з відбудови “Мрії”.

При цьому ДП «АНТОНОВ» виступає за прозорість процесу залучення інвестицій. Тому зараз команда працює над розробкою офіційного сайту з реквізитами, де кожен зможе побачити, скільки коштів залучено на відбудову найбільшого в світі транспортного літака. На цьому ж ресурсі буде розміщено також звіт про використання надходжень. Про відкриття цього сайту буде повідомлено офіційно.

Фото: Фейсбук