Актриса засудила війну рф проти України.

Голлівудська актриса та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі заявила, що за військову агресію РФ українські діти платять найвищу ціну – травми, втрачене дитинство та розбите життя. Про це вона написала в Інстаграмі (який росіяни читати вже не можуть).

Джолі прикріпила до допису фото українських дітей, які страждають від дій фашистських військ РФ.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Angelina Jolie (@angelinajolie)

Окрім мільйонів людей, які втікали за межі України, близько 2 мільйонів людей переміщені всередині своєї країни, багато з них опинилися у пастці бойових дій, позбавлені доступу до допомоги і перебувають у прямій фізичній небезпеці”, – написала Джолі.

Актриса на першому фото розмістила фотографію чоловіка та жінки з дітьми, які чекають переходу через річку після втечі з Ірпеня, що неподалік Києва.

На другому – 13-річний поранений підліток лежить у київській лікарні, поряд з ним – мати. Хлопця лікують від травм, отриманих внаслідок нападу фашистських військових РФ.

На третьому знімку зображена дитина, хвора на рак, яка обіймає чоловіка в підвалі лікувального закладу у столиці, який служить бомбосховищем.

Джолі додала, що разом з колегами ООН зосереджена, аби зробити все можливе для забезпечення захисту та основних прав людини, переміщених осіб та біженців у регіоні.

Перед тим, Анджеліна Джолі засудила військову агресію РФ проти України та заявила, що займається допомогою українським біженцям.

Фото: Фейсбук