За чутками, Столар фінансує партію «Перемога Пальчевського».

Майбутній кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський перед виборами активно контактує з політтехнологом Сергієм Влащенком, сином телеведучої Наталії Влащенко. Його пов’язують із столичним забудовником, нардепом від ОПЗЖ Вадимом Столаромповідомляє Bihus.info.

Зустрічі Влащенка з Пальчевським розслідувачі фіксували біля будинку політика; таких було щонайменше три протягом одного тижня. При цьому з іншими людьми, які могли б допомагати порадами щодо мерської кампанії, Пальчевський начебто не контактував. Відомо також що 10 вересня Влащенко був присутній на відкритті районної приймальні партії «Перемога Пальчевського» в Подільському районі Києва.

Сергій Влащенко свою роботу і на Столара, і на Пальчевського заперечує, зустрічі з політиком пояснює «розмовами на загальні теми». Пальчевський коментувати ситуацію журналістам відмовився.

Також у розслідуванні Bihus.info йдеться про те, що Андрій Пальчевський досі має бізнес у Москві, а серед його ділових партнерів — вихідці з російського криміналу та рейдери з ОРДЛО.

Відзначимо, що чутки давно пов’язують Андрія Пальчевського з Вадимом Столаром. Крім цього, майбутньому кандидату в мери Києва часто закидають зв’язки з Росією — зокрема й тому, що Пальчевський надто часто відвідує телеканали 112, ZIK та NewsOne, які пов’язують із кумом російського президента, депутатом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком. На запитання журналістів про ймовірні звязки з російськими спецслужбами Пальчевський відповів не надто аргументовано: «коню зрозуміло, що я не був у спецслужбах, тим паче російських».

Фото: Bihus.info, фейссбук