Перші партії голландських велосипедів розподілять між громадами Київської, Харківської, Дніпропетровської і Чернігівської областей.

В Україну доставлять 2000 забутих велосипедів з міського велосховища Амстердама. Про це повідомили в нідерландському фонді Zeilen van Vrijheid, який є ініціатором такої допомоги українцям.

У фонді відзначають, що в першу чергу велосипеди хочуть надати медикам, соціальним працівникам і волонтерам для виконання своєї роботи щодо допомоги тим, хто цього потребує.

Перші партії голландських велосипедів розподілять між громадами Київської, Харківської, Дніпропетровської і Чернігівської областей. Згодом ініціатива буде поширена і на інші регіони.

Перед остаточною доставкою велосипеди привезуть на склад місцевого партнера veliki.ua для технічного обслуговування та фінального складання.

Наразі у фонду багато роботи щодо збирання, транспортування та розподілу велосипедів. Хто хоче допомогти з доставкою великої кількості велосипедів в Україну, можуть зробити внесок через bikes.zeilenvanvrijheid.nl.

Раніше фонд вже відправляв велосипеди в Україну.

Фото: unsplash