На виконання рішення є 20 днів.

Антимонопольний комітет вимагає від КП «Київтеплоенерго» перерахувати платіжки і підписати нові договори з споживачами. Про це повідомив у своєму Facebook голова Антимонопольного комітету Київщини Олексій Хмельницький.

За його словами, «Київтеплоенерго» мало підписати нові договори з клієнтами ще після 2019 року, коли набув чинності закон «Про житлово-комунальні послуги». Натомість компанія цього не зробила, хоча нібито почала використовувати нову методологію підрахунку сумм в платіжках.

«Тобто, підписати договір і узгодити умови зі споживачами — це не пріоритет. А от використати нову методологію, яка зручніша тепловикам — пріоритет» — написав Хмельницький.

За його словами, таким чином компанія поставила споживачів перед фактом «платити будете саме так». Відтак, АМКУ надав «Київтеплоенерго» обов’язкові для розгляду рекомендації.

«По-перше, не використовувати нову методологію обрахунку до підписання нових угод з киянами. По-друге, здійснити перерахунок тим, до кого цю методологію таки застосували. Закон один для всіх, для комунальних підприємств також» — зазначив він.

«Київтеплоенерго» має 20 днів на виконання рекомендацій, інакше Хмельницький обіцяє «відкриття чергової справи та штраф».

На сайті та сторінках «Київтеплоенерго» у соцмережах поки немає реакції на заяву представника АМКУ.

Натомість, в «Київтеплоенерго» неодавно заявили, що через борг «Укренерго» не зможуть купувати паливо та ремонтувати обладнання.

Фото: Фейсбук