Крім того, комітету не подали повний перелік документів, необхідний для ухвалення рішення.

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету.

Як зазначається в заяві АМКУ, державний орган ще не отримав повного пакету документів, необхідних для розгляду заяви та надання дозволу на завершення угоди.

Ще одною перепоною для погодження угоди можуть бути підозри, що насправді угода спрямована на вивід активів з-під українських та міжнародних санкцій, накладених на бізнес з російськими бенефіціарами після вторгнення армії рф в Україну.

При цьому АМКУ зазначає, що заява від уповноважених представників Philippe Benacin Holding і ТОВ «Алькор и Ко» (Група Алькор) про надання дозволу на придбання надійшла до комітету на початку травня, коли робота держустанови була призупинена, а розгляд справ про концентрацію відбувався у спрощеному режимі (згідно Рекомендаційних роз’яснень комітету №1-рр). Разом з тим, певні положення цих роз’яснень не застосовуються, якщо кінцевим бенефіціарним власником одного з учасників концентрації є рф або громадяни росії, які підтримали військову агресію проти України, або якщо комітет матиме обґрунтовані підозри, щодо того, що метою концентрації є виведення активів з-під дії міжнародних санкції за військову агресію проти України.

Як ми писали, з 2010 року Brocard Ukraine належав офшорному кримському холдингу з російськими власниками, а кінцевим бенефіціаром компанії (як й ТОВ “Егзагон”) була власниця російської мережі Л’Этуаль Тетяна Володіна.

Фото: Фейсбук