За даними деяких ЗМІ, ділки змовилися для створення вигідних собі умов приватизації.

Антимонопольний комітет за власною ініціативою перевірить дотримання конкуренції під час аукціону з продажу київського заводу «Більшовик». Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету.

Так, АМКУ розпочав дослідження щодо наявності або відсутності ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції у діях учасників аукціону з продажу АТ »ПКМЗ» у Києві.

«Під час дослідження Комітет перевірить наведені у засобах масової інформації факти щодо можливих неконкурентних дій учасників аукціону», — зазначили в АМКУ.

Раніше «Економічна правда» повідомляла про те, що бізнесмени Василь Хмельницький та Степан Черновецький таємно змовилися для створення вигідних собі умов приватизації «Більшовика».

У Черновецького на це заявили, що «не коментують чутки», а Хмельницький лише підтвердив, що йому належить фірма-переможець торгів. «Економічна правда» належить Томашу Фіалі, чия девелоперська компанія початково також планувала брати участь в аукціоні.

Нагадаємо, 27 жовтня АТ «Перший київський машинобудівний завод» («Більшовик») продали на аукціоні за 1,429 млрд грн.

У торгах АТ «ПКМЗ» переміг ТОВ «Дженерал Комерс». Компанія зареєстрована у Києві, статутний капітал становить 4 тисячі грн. За даними YouControl, компанія займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. Вона пов’язана з групою UFuture Василя Хмельницького та Андрія Іванова.

Тепер «Дженерал комерс» має 10 днів на підписання договору, а також 30 днів для сплати суми та отримання схвалення Антимонопольного комітету. Після цього 100% акцій перейдуть на рахунок покупця.

Нещодавно Кличко розповів про строки викупу цеху №5 у переможця торгів.

Фото: Фейсбук