Начебто перерахування у цих платіжках відбувається у бік збільшення та без належного обґрунтування.

Деталі про ситуацію із платіжками КП «Київтеплоенерго» повідомили в Антимонопольному комітеті України.

Зазначається, що до АМКУ зросла кількість звернень киян з приводу нарахування їм у платіжках «Київтеплоенерго» додаткових сум за минулий період, підставою для чого, начебто, стали рекомендації АМКУ.

Наразі Комітет перевіряє причини таких дій енергетичного підприємства столиці. Вважають, що ці дії можуть містити ознаки зловживання монопольним становищем на ринку.

Історія питання

В АМКУ також припускають, що «Київтеплоенерго» скористалося новою Методикою розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. Ця Методика № 315 була затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018.

У той же час, споживачі комунальних послуг, з якими підприємство уклало договори до 01.05.2019, мають сплачувати за послуги з централізованого опалення відповідно до Методики № 359.

Тобто Методика № 315 може застосовуватись виключно до нових договорів, які укладено згідно з вимогами Закону № 2189-VIII. До того часу, нарахування населенню за комунальні послуги має здійснюватися за чинними договорами та правилами.

«Тобто, тепло- та водопостачальні підприємства не можуть розподіляти воду і тепло відповідно до Методики № 315. Це є прямим порушенням умов чинних договорів зі споживачами», – наголошують в АМКУ.

АМКУ 24.06.2021 надав «Київтеплоенерго» обов’язкові для розгляду рекомендації, аби підприємство утрималось від застосування Методики № 315 до споживачів, які уклали договори до травня 2019 року.

У відповідь «Київтеплоенерго» повідомило про часткове виконання наданих йому рекомендацій – зокремо здійснило перерахунок відповідно до Методики №359 за послуги в опалювальний період 2020-2021 року.

«Чи дійсно дані Комітетом рекомендації виконано, та чи пов’язано з їх виконанням здійснення значних донарахувань у платіжках окремих користувачів послуг, Комітет наразі з’ясовує», – зазначили в АМКУ.

Фото: Фейсбук