Американський виробник мікрочіпів Qualcomm купив український стартап Augmented Pixels, який заснував Віталій Гончарук.

Про це повідомляє  Forbes.ua та ain.ua посилаючись на засновника і керівника української компанії Віталія Гончарука.

Згідно з Єдиним реєстром, її заснувала компанія QGT International (Qualcomm Global Trading, дочірня структура Qualcomm).

Статутний фонд — $1 млн. 

Примітно, що дочірня компанія зареєстрована за адресою: вул.Університетська, 13а в Києві. Це приватний сектор в районі проспекту Лобановського.

Будинок, де зареєстрована дочка американської корпорації з капіталізацією $211 млрд, виглядає  так:

Біля дверей будинку — табличка з назвою AIMS International, міжнародною консалтинговою фірмою.

Kyiv Media

Forbes також повідомляє, що Qualcomm купив український стартап Augmented Pixels, який заснував Віталій Гончарук.

Суму угоди сторони не розкривають. У 2021-му році Forbes оцінював Augmented Pixels в $20-40 млн. Стартап раніше залучив $7 млн інвестицій.

З 2015 року головний офіс стартапу Augmented Pixels знаходиться в Каліфорнійському Пало Альто, розробка — в Києві, Львові та інших містах.

Стартап розробляє технології для навігації в доповненій реальності й точної 3D-геолокації. Вони допомагають роботам і дронам пересуватися в просторах, де не доступний сигнал GPS, наприклад, на складах або у виробничих цехах.

До слова, Augmented Pixels  це український проєкт, який займається розробкою технологій навігації, що використовуються у віртуальній та доповненій реальності, а також робототехнікою. Компанія має офіси в Україні та США. За час існування, з 2010 року, стартап Augmented Pixels залучив близько семи мільйонів доларів інвестицій.

Фото: facebook