В вересні буде запущено ще декілька напрямків.

Американський університет у Києві (AUK) вже в березні 2022 року відкриє два набори для навчання в магістратурі, а в вересні цього року планує запустити ще кілька напрямів. Про це розповів у коментарі «Укрінформу» ректор-засновник університету Роман Шеремета під час презентації в Посольстві України в США концепції роботи AUK.

«Для того, щоби отримати справжню американську освіту й диплом, ви маєте поїхати до США, але тепер це можна буде зробити і в Києві», — пояснив Шеремета, чим AUK відрізнятиметься від інших українських вишів.

За його словами, університет запрацює вже в березні 2022 року з двома наборами для навчання на магістратурі. Уже в вересні цього року в навчальному закладі планують запустити сім програм навчання для близько 400 студентів, серед яких — чотири для отримання бакалаврської освіти й три магістерської. Тож, подавати документи для вступу можна буде вже цьогорічним випускникам українських шкіл.

На першому етапі передбачається, що основні напрями навчання об’єднуватимуться під двома «парасолями» — ІТ та бізнес-менеджменту.

Американський університет у Києві забезпечуватиме випускників дипломами українського та американського зразків, зокрема, Університету штату Аризона, який виступає партнером AUK. Причому, процес освіти забезпечуватиметься за американськими стандартами та якістю.

Коментуючи цінову політику навчання в університеті, Шеремета зазначив, що все буде докладно оголошено під час великої презентації, запланованої в Києві наступного місяця. Там також будуть розкриті всі питання щодо академічних програм, професорсько-викладацького складу та інші подробиці.

«Ми хочемо передусім забезпечити освіту вищого рівня якості. Але для цього потрібно набрати викладацький склад, побудувати відповідні системи та зробити багато інших речей, що потребує витрат. Тож ціна буде дещо вищою, ніж у типовому українському виші, але набагато нижчою, ніж в Америці», — пояснив ректор.

Раніше стало відомо, як виглядатиме університет.

Як ми писали, українським інвестором проекту будівництва Американського університету в Києві (American University) є співвласник мережі АТБ Геннадій Буткевич.

Вартість проекту American University за даними Американcько-української ділової ради – $26 млн., за розрахунками, у 2026 році університет приноситиме дохід в $25,8 млн. Вартість навчання в університеті оцінюють приблизно у $15 000 на рік.

Київський міський голова Віталій Кличко під час презентації проекту заявляв, що Американський університет «це прекрасна ідея, чудовий проект, який має повну підтримку київської влади».

Фото: Фейсбук