Подія відбудеться сьогодні, 10 травня, о 19:00, у режимі відеоконференції.

Зареєструватися можна за покликанням.

Тімоті Девід Снайдер — американський письменник та історик, який спеціалізується на історії Центральної та Східної Європи та Голокосту. Він є професором історії Річарда К. Левіна в Єльському університеті та постійним співробітником Інституту гуманітарних наук у Відні.

Він написав декілька книг, у тому числі бестселери «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним» та «Про тиранію: двадцять уроків ХХ століття». Він також є автором робіт «Відбудова націй: Польща, Україна, Литва, Білорусь, 1569-1999» та «Замальовки таємної війни: місія польського художника з визволення Радянської України».

Тімоті Снайдер є членом Ради з міжнародних відносин та Комітету совісті Меморіального музею Голокосту США.

Роботи Снайдера вийшли на сорока мовах і отримали низку премій, у тому числі премію Емерсона в галузі гуманітарних наук, літературну премію Американської академії мистецтв і літератури, премію Фонду Вацлава Гавела, премію Фонду польської науки в галузі соціальних наук. наук, Лейпцизька премія за європейське взаєморозуміння, нагорода голландського комітету Освенцима та премія Ханни Арендт з політичної думки.

Фото: КШЕ