Допомогти Україні вирішили підлітки 13-17 років.

Американські підлітки зібрали гроші для українців, чиї будинки було зруйновано через російське повномасштабне вторгнення. Цими коштами для постраждалих сімей купили кілька модульних будинків, які вже встановлюють у Київській області, повідомляє “РБК-Україна” із посиланням на благодійну організацію To Ukraine with love.

Займалася цим саме організація To Ukraine With Love. Чотири хлопчики-підлітки з Айдахо-Фолс — Лендон і Джейден Мерфі, Лаклан Хааке та Чейз Міллер змогли зібрати гроші, щоб купити кілька модульних будинків. Вони зізнаються, що було непросто, проте хлопці наполегливо рухалися до своєї мети: ставили стенди, розповідали людям про ситуацію в Україні, показували знищені російськими снарядами будинки, ходили сусідами.

Пізніше вони особисто приїхали до смт Макарів на Київщину, щоб встановити житло для сімей, які втратили свої будинки. Поки що вдалося купити три такі конструкції. На їхнє встановлення йде близько трьох днів.

Сьогодні, 3 серпня, один такий зібраний будинок офіційно представили Валерію та його родині, які залишились без власного житла. У модулі є дві кімнати, хол, кухня з холодильником, електроплитою та мийкою, санвузол з душовою та пральною машиною. Усі комунікації вже підвели, тож будинок повністю готовий до проживання. Товщина стінок становить 200 мм.

Ще один будинок незабаром з’явиться на подвір’ї родини Олени – туди вже завезли усі необхідні елементи. Поставлять конструкцію біля зруйнованого будинку, що згорів після влучення снаряда. Жінка зі своїм 13-річним сином тимчасово виїхали з Макарова, а дідусь залишився жити у літній кухні, через що, на жаль, не пережив подальших обстрілів, передає “ТСН”. Олена зізналася, що не очікувала такої уваги та допомоги. Вона розгубилася і була зворушена тим, що незабаром у них з’явиться нове житло.

Фото: Фейсбук