USAID і RMHC спільно впроваджуватимуть сімейно-орієнтовані підходи в українській охороні здоров'я.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та міжнародна благодійна організація “Благодійний дім Рональда Макдональда” (Ronald McDonald House Charities – RMHC) оголосили про чотирирічну програму партнерства на суму $12 млн із метою впровадження сімейно орієнтованих підходів у системі охорони здоров’я України. Повідомляє USAID в Facebook.

Це партнерство має на меті розширити застосування сімейної моделі отримання медичних послуг дітьми по всій території України.

У його рамках, USAID надасть $6 млн., аби сприяти ширшій діяльності RMHC в Україні та впровадженню тих послуг, які фундація надає українським сім’ям і громадам. Ще $6 млн. будуть надані завдяки спроможності RMHC забезпечувати безпосередню та негрошову допомогу. Крім того очікується, що ще мільйони будуть залучені з боку приватного бізнесу на підтримку діяльності RMHC в Україні.

Наразі в Україні є вже п’ять сімейних кімнат у лікарнях України в п’яти містах, повідомила директор RMHC в Україні Галина Соловей. Повідомляє Іnterfax.

За її словами, утримання однієї сімейної кімнати коштує понад 1 млн грн на рік, а за неповні три роки наявності сімейних кімнат в Україні ними вже скористалися 65 тис. разів.

Соловей також наголосила, що за допомогою фінансування від USAID RMHC зможе охопити освітньою програмою всі лікарні країни, не тільки діючих, а й майбутніх лікарів.

Нагадаємо, в Україні створили благодійний онлайн-магазин, де можна купити мамині обійми та годину сміху.

Фото: unsplash