Міський голова Києва очолює Асоціацію з 2016 року.

Альтернативу Асоціації міст України створити неможливо. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко в коментарі для програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Таким чином шолова КМДА та очільник Асоціації відреагував на початок роботи Конгресу місцевих та регіональних влад, який створив Володимир Зеленський. За словами президента, нова організація потрібна для того, щоб місцевій владі було легше достукатися до Кабміну. Водночас, Кличко наголосив, що для такої комунікації вже 29 років існує потужна організація Асоціація міст.

Нагадаємо, головою Палати місцевих влад у конгресі обрали мера Львова Андрія Садового.

«Що стосується постачання послуг, електропостачання, постачання тепла, води, компенсації тарифів. Щодня таких питань багато, які потрібно вирішувати з Кабінетом міністрів, з адміністрацією президента. Якщо Асоціація міст якось не так ефективна, то ми можемо долучати інших. Але однозначно Асоціація найбільша організація, яка традиційно вирішувала і буде вирішувати ці питання. Альтернативи їй неможливо побудувати» — зазначив Віталій Кличко.

Нещодавно Асоціація міст України виступила проти кількох законопроектів щодо культурної спадщини через загрозу монополії Мінкульту.

Фото: КМДА