В ньому можна поскаржитись на стихійну торгівлю, ями на дорогах чи неприбране сміття, а також ініціювати всадку нових дерев.

Відтепер кожен киянин має змогу ініціювати висадку садженців на місці пеньків. Для цього, потрібно встановити застосунок CITYBOOK, завантажити в нього світлину зрізаного дерева і чекати, поки на його місці з’явиться нове, молоденьке. Крім того, додаток citybook спрямований на вирішення міських проблем. В ньому можна поскаржитись на стихійну торгівлю, ями на дорогах чи неприбране сміття. Детальніше про додаток розповів його співзасновник Олексій Нікітчук в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За словами Олексія Нікітчука, додаток CITYBOOK працює як соціальні мережі. Адже проблему за допомогою платформи можна поширити іншим людям і вони також подадуть заявку.

“Це платформа, яка дозволяє висвітлювати міські проблеми, а також за допомогою двох кліків повідомити про очевидну проблему за допомогою фотографії та вказавши міце на карті. Відправляється воно від вашого імені, ви натискаєте в додатку на конвертик, формується спеціальний емейл і з вашої пошти відправляється до комунальних служб”, – пояснив співзасновник CITYBOOK.

Він зауважив, що наразі платформа працює у партнерстві зі службою 1551.

“На даний момент звернення відправляється на кол-центр 1551, а надалі вони розподіляють його у потрібні сервіси. Тобто це просто спрощує подачу заявки до 1551, адже вам не потрібно детально описувати вашу заяву”, – наголосив Олексій Нікітчук.

Він також зазначив, що у подальшому додаток може перйти у самостійну форму існування та роботи з комунальними службами.

Нагадаємо, за допомогою додатку CITYBOOK Олексію вдалося  відновити десь біля 10 дерев по вулиці Василенка.

Фото: Фейсбук