Футболіст закінчив професійні виступи у 2015 році в Росії, після цього виступав за аматорські колективи.

Колишній футболіст київського «Динамо», московського «Локомотива» та збірної України Олексанр Алієв розповів, що найкращі виступи в кар’єрі демонстрував після того, як закодувався. Про це він розповів YouTube-каналу SportArena.

За словами Алієва, він закодувався у 23 роки за порадою президента «Динамо» Ігоря Суркіса.

«Я не приховую того, що я був закодований, дякую Михайловичу, Ігорю Суркісу. Він поставив ультиматум — вибирай, «Динамо Київ», або алкоголь. Я пішов, зробив, закодувався, приніс йому довідку, і він мені вкотре повірив. Я не пив 4 роки, взагалі, мені було 23 роки. Я почувався краще (…) У мене була чудова кар’єра, і в «Динамо» Київ, і в «Локомотиві», коли не було алкоголю» — розповів колишній спортсмен.

За словами Алієва, коли його одноклубники вживали алкоголь, він у цей час пив колу і наступного дня «почувався чудово». Розкодувався, каже, через те, що це йому заважало.

«Після того як розкодувався, звичайно, почав думати вже про інше. Алкоголь заважає. Зараз немає якогось бажання повернути все назад. Те, що сталося, – частина мого життя. Я можу тільки порадити іншим не повторювати моїх помилок» — зазначив Алієв.

Олександр Алієв провів за «Динамо» майже 100 поєдинків, ще 28 — за збірну України. В бутність футболістом гравець регулярно був фігурантом «алкогольних» скандалів разом зі своїм товаришем та одноклубником Артемом Мілевським. Нині Алієв записує власний блог, в якому відверто розповідає про походеньки багаторічної давності.

Як ми повідомляли, «Динамо» виставило здобуті трофеї на огляд вболівальників.

Фото: скріншот YouTube