Вартість угоди не розголошується.

Український бізнесмен азербайджанського походження Вагіф Алієв завершив продаж столичного бізнес-центру «Парус» народному депутату від партії ОПЗЖ та забудовнику Вадиму Столару. Про це повідомляє Liga.net.

«Угоду закрито два місяці тому» — повідомив Алієв виданню.

Вартість угоди не повідомляється, але за оцінкою видання, вартість всього бізнес-центру могла становити приблизно 100-150 млн доларів.

Як ми повідомляли, до 2016 року «Парусом» в рівних частках володіли Вагіф Алієв і олігарх Дмитро Фірташ. Частка Алієва була оформлена на компанію «Мандарин плаза», Фірташа — на фірму «Передові технології плюс». У вересні 2016 року Фірташ передав свою частку Алієву, в обмін Алієв повинен був погасити понад 50 млн доларів боргу компанії свого партнера.

Однак з кінця минулого року у обох половин «Парусу» новий власник. Згідно з даними держреєстру юросіб, «Передові технології» з 16 грудня 2020 року належать компанії «Парус Холдинг», її кінцевий бенефіціар – Вадим Столар. Після декількох змін, з 21 грудня 2020 року «Парус Інвест» належить інвестфонду «Генезис» Столара.

БЦ «Парус» має 33 поверхи і площу у 75 тис. кв. м., він знаходиться у Печерському районі Києва. У будівлі розташований підземний чотирьохрівневий паркінг на 300 місць; також тут знаходяться студія телеканалу Kyiv Live і відділ продажів девелопера ENSO, які, за інформацією ЕП, належать Столару.

Раніше ми повідомляли, що у Києві побудують будівельний гіпермаркет нової мережі мільйонера Алієва.

Фото: Фейсбук