Артистка заявила, що розриває стосунки зі своїм директором та хоче вибачитися перед всіма українцями.

Про це співачка Аліна Паш повідомила на своїй Інстаграм сторінці.

За її словами, поки вони чекали офіційну відповідь на запит від Прикордонної служби, член команди намагався знайти цю інформацію якомога швидше і обрав не той шлях, який би погодила співачка.

“Що бачила я? Довідку. На вигляд – офіційну. В ній були справжні дати в’їзду до тимчасово окупованого Криму, правильно вказаний КПВВ “Чаплинка”, через який я перетинала адміністративний кордон. Підстав вважати, що довідка не є справжня, ніхто з команди не мав. Яким саме чином, як та звідки член нашої команди міг отримати документ, який був наданий Суспільному, наразі невідомо”, – зазначила Аліна.

Вона додала, що якщо довідка, передана членом команди Суспільному мовнику, підроблена чи несправжня, висновки мають зробити правоохоронні органи та суд. Водночас команда Аліни Паш буде допомагати встановити істину.

Також, співачка зауважила, що розриває договір з директором та вже передала офіційну відповідь прикордонників Суспільному. До слова, на ньому співачку проінформували, що данні про перетин нею кордону з Кримом за 2015 рік були видалені відповідно до пунку 29 Положення про бази даних (дані про перетин кордонів громадянами України зберігаються протягом 5 років).

Коментарів від “Суспільного” поки не надходило.

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит.

У коментарі виданню “Українська правда” речник ДПСУ Андрій Демченко зазначив, що Державна прикордонна служба не видавала співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Очільник “Суспільне” заявив, що після офіційної довідки від прикордонників буде зібраний оргкомітет Євробачення та вирішено питанння.

Фото: Фейсбук