Активіст Нацкорпусу випустив з балончика сльозогінний газ «журналістами» телеканалу КРТ.

«Журналістами» проросійського телеканалу КРТ влаштували протест «За свободу слова» під будівлею Нацради з питань телебачення та радіомовлення на розі Хрещатика та Прорізної. Вони обурені 5-ма позаплановими перевірками Нацради. Як повідомляє Pavlovsky News, крім журналістів, на мітингу перебуває Нацкорпус та праворадикальне громадське об’єднання С14, з якими у представників каналу виникли сутички.

«Націоналісти заявили, що «сепарам» не місце в інформаційному просторі. Спочатку був мирний діалог, потім перейшло до силового протистояння»,– йдеться у повідомленні.

Силовики розводили людей, але коли мова зайшла про війну на Донбасі і АТО, активіст Нацкорпусу випустив з балончика сльозогінний газ в одного з активістів акції.

⚡️В центре Киева активист Нацкорпуса на акции в поддержку телеканала КРТ обрызгал из баллончика слезоточивым веществом одного из активистов акции, когда речь зашла о войне в АТОPavlovskyNEWS

Опубліковано Pavlovsky News Четвер, 30 липня 2020 р.

Захисник телеканалу Дмитро Василецьговорить, що претензії у Нацради лежать в площині так званої “редакційної політики каналу”, під якою юрист вважає критику Євромайдану та трансляцію парадів, називаючи націоналістів “пронацистськими колаборантами”. «Нацрада з питань телерадіомовлення перейшла усі межі здорового глузду! На телеканал КРТ направили вже п’яту позапланову перевірку! Аргументи Нацради наступні: гості в ефірі критикують «Майдан», критикують пронацистських українських колаборантів, а також, телеканал КРТ посмів показати парад Перемоги в Білорусії на 9 травня!», – написав він.

Він додав, що 30 липня на засіданні Нацради спробують анулювати ліцензію телеканалу КРТ.

Саме засідання члени Нацради проводять віддалено – в режимі онлайн.

Зазначимо, телеканал КРТ разом із «православним каналом» «Глас» перебувають у орбіті впливу екс-регіонала і екс-генпрокурора (в 2003–2004) Геннадія Васильєва. Офіційним власником КРТ є дружина Васильєва Лариса.

ОНОВЛЕНО. Нацрада оголосила шосту перевірку КРТ через гомофобну програму, а питання продовження ліцензії відклала на невизначений термін. Наступне засідання заплановане на 20-е серпня.

Фото: Голос.юа