Громадська ініціатива має власну технологію, яка виявилася дієвішою ніж в клінінгової компанії.

Про це розповів засновник громадської ініціативи “Києве мий” Віталій Онопрієнко в програмі “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

За його словами, головний апарат, яким прибирають площу, подає тиск під 200 БАР. Він німецького виробництва, вони його придбали ще рік тому.

Віталій зауважив, що клінінгова компанія працює на електричних мийках, які не дають такого тиску. На відміну від апарату ініціативи “Києве мий”, який саме через подачу такого тиску і відмиває краще сліди від шин.

Засновник також розповів, що на прибирання вони витратили приблизно 5 тисяч гривень – 3 тисячі на транспорт, тисячу на бензин та тисяча на хімію.

Віталій підсумував, що Софійська площа також потребує не лише прибирання, а й ремонту, оскільки бруківка вже “сипеться” по краях.

11 серпня активісти працювали на площі 12 годин. Сьогодні, 12 серпня, планують відпочити до обіду.

Нагадаємо, до прибирання Софійської площі долучилися активісти “Києве мий”. Згодом до них приєдналася й українська реперка Alyona Alyonа, яка “дрифтувала” в компанії ірландського гонщика Конора Шанагана та коментатором кіберспортівних змагань Віталій Волочай з одеським гонщиком Олександром Гринчуком.

Перед цим “замітати сліди” рекламного дрифту Red Bull з Alyona Alyona на Софіївській площі приїхала клінінгова компанія.

Фото: Київ ТБ