Для безпечної розчистки зливостоків активісти оточили їх жорожніми конусами, але одному водієві це не сподобалося і він почав погрожувати.

Про це повідомили активісти громадської організації “Києве, мий“.

У п’ятницю, 17 вересня, громадські активісти розчищали систему дощової каналізації на Лівобережній.

Якщо під час наступної зливи Лівобережну не затопить, відправте нам 200 гривень на моно: 4149499300097787“, – заявили у спільноті.

За кілька годин з-під чотирьох решіток дощової каналізації дістали півтонни сміття — 12 мішків по 40-45 кг. Серед знахідок: ножі, ложки, пакети, пластикові пляшки, та мільярди недопалків.

З’ясувалося, що така діяльність не задовольнила одного водія, який проїжджав повз активістів, поки ті займалися чисткою ливнівок. Аби убезпечити себе на дорозі, активісти одягли яскраві жилети та розставили довкола ливнівок дорожні конуси.

Проте водієві “Мерседеса” (номерний знак АО2396ВТ) захотілося облаяти активістів. Навіть після того, як вони дали йому проїхати, чоловік, за словами волонтерів, продовжив лаятися і навіть дістав ножа. (Обережно, на відео звучить обсценна лексика).

Нагадаємо, синоптики прогнозують у столиці дощові вихідні. “Київавтодор” готується до погіршення погоди – продовжує розчищати ливнівки та чергувати в місцях можливих підтоплень.

Фото: Фейсбук