Зокрема, дитячий садок №17 та ліцей №1 в Гостомелі, школа №13 та корпус Фіскального університету в Ірпені, Аграрний ліцей в Бородянці, школа та садочок у селищі Озера, Ситняківський ліцей в Макарові.

Про це повідомили у благодійній організації «Район #1».

У повідомленні зазначили, що організаці працює над відновленням одразу 8 навчальних закладів, що постраждали внаслідок обстрілів російської армії. Так, першими проєктами «Району #1» стали дитячий садок №17 «Веселка», ліцей №1 і ветеринарна клініка, що розташована по вулиці Пушкінській. Також у селищі Озера почали відновлення дитячого садочка та гімназії. Крім цього, команда почала відновлювати Бородянку.

Під час відновлення, активісти зачищають територію від сміття, потім консервують будівлі та лагодять дахи й вікна, щоб уникнути подальших руйнувань через погодні умови. Згодом до роботи долучаться архітектори, які зараз створюють проєкти під кожен об’єкт. Особливу увагу хочуть приділити бомбосховищам.

Для того, щоб долучитися до Району #1 та стати волонтером проєкту, треба пройти реєстрацію через форму. Також можна доєднатися до групи в Telegram.

Відмітимо, «Район #1» заснував Андрій Титаренко у 2018 році, щоб реконструювати Рейтарську вулицю в Києві. Кошти збирали від івентів Bloc party. Після повномасштабного російського вторгнення в Україну проєкт вирішили трансформувати в благодійний фонд, метою якого стало відновлення та джентрифікація всієї України.

Фото: Фейсбук