Актори Київського академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва влаштували культурну передноворічну "провокацію” в “Пузатій Хаті.

Про це повідомив художній керівник київського оперного театру Петро Качанов.

Актори Київського академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва прийшли у  у кафе самообслуговування “Пузата Хата”, коли там було повно народу, та виконали Джакомо Пуччіні – оперу “Богема”. 

На відео видно здивовані обличчя відвідувачів, які не очікували під час обіду почути наживо оперних співаків. 

Ідея проекту належить Петру Качанову. У коментарі НВ він розповів, що це третє відео із серії. 

Перший запис став прем’єрою проекту Якщо ти не йдеш до театру – театр приходить до тебе. Герої опери Гаетано Доніцетті “Viva la mamma” з’явилися на столичному Житньому ринку.

У другому ролику Фігаро, персонаж опери Вольфганга Амадея Моцарта “Весілля Фігаро”, опиняється в одному з вагонів Київського метро. Герой порушує звичну поїздку пасажирів підземки, спокушає їх своїм співом, і вони також стають учасниками оперної дії.

Ідея проєкту народилася під час карантинного локдауну та покликана звернути увагу на проблеми культурної сфери. Незважаючи на часткове зняття обмежень, театральні зали досі заповнені лише наполовину. Отже, оперні герої освоюють міський простір, стаючи ближчими до глядачів.

Фото: Скріншот