Більшість людей користуються технологією Fast Ethernet – Інтернетом на швидкості від 100 Мбіт/с.

Якщо ви живете один і використовуєте домашній Інтернет виключно для перегляду фільмів, прослуховування музики та серфінгу у всесвітній павутині, тоді цієї швидкості цілком достатньо.

Але якщо ви живете разом із сім’єю або працюєте з великими за обсягом файлами, ймовірно часто зіштовхуєетесь з ситуацією, коли зависають ігри, фільми високої роздільної здатності і навіть музика, а файли взагалі передаються годинами. У такій ситуації вам допоможе гігабітний Інтернет. З гігабітом швидкість Інтернету досягає 1000 Мбіт/с і він знадобиться, коли:

  • ви створюєте NAS — домашнє мережеве сховище з власним процесором та оперативною пам’яттю;
  • працюєте з великими графічними та відеофайлами, потужними програмами;
  • займаєтеся професійним кіберспортом;
  • активними користувачам Інтернету є декілька людей одночасно.

Мережа Ланет — український постачальник зв’язку, який пропонує підключити Інтернет зі швидкістю до 1000 Мбіт/с. Серед послуг оператора, окрім гігабітного Інтернету, є підключення кабельного телебачення.

І напередодні новорічних свят провайдер вирішив порадувати охочих підключити гігабіт новою вигідною акцією.

Новорічні дива від Мережі Ланет

Новорічні свята — пора див та чарів. І Мережа Ланет пропонує користувачам творити дива разом. Обирайте та підключайте один із нижчезазначених тарифів і за кожне підключення Мережа Ланет перерахує 59 грн у фонд Таблеточки на користь онкохворих дітей.

Провайдер підготував тариф «Новорічний MIX», який передбачає доступ до Інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/с протягом шести місяців лише за 59 грн/30 днів. Якщо вас цікавить наявність статичної IP-адреси, Мережа Ланет підготувала ще один пакет — «Новорічний MIX+IP», що включає і підключення до гігабітного Інтернету, і послугу статичної IP-адреси за ціною 109 грн/30 днів. Однак, якщо внести одноразовий платіж у сумі 599 грн за півроку користування, вдасться заощадити 109 грн.

Додатковою перевагою для користувачів, які підключать будь-який із двох тарифів, стане наявність доступу до ТВ-пакету «Prime» із великою кількістю найкращих українських та зарубіжних телеканалів.

Акція діє до 16.01.2022 та доступна для всіх нових користувачів та тих, хто не користувався послугами провайдера протягом 90 днів до моменту старту акції.

Також на офіційних сторінках інтернет-провайдера в соціальних мережах проходить безліч розіграшів із цінними призами, тому не забудьте підписатись!

м. Київ, просп. Перемоги, 95

[email protected]

(044) 500-03-03