Близько 40 людей вийшли на мітинг із вимогою розслідувати смерть Олексія Кучапіна — волонтера, очільника «Будинку милосердя».

Про це стало повідомляє «Громадське радіо».

Учасники скандують: «Аваков – чорт» і «Хто вбив Олексія Кучапіна?».

Співорганізаторка акції, представниця ініціативи допомоги бездомним людям «Кухня солідарності» Наталія Луньо сказала, що учасники вимагають належного розслідування, зокрема, щоб поліція перевірила інформацію про погрози Кучапіну і зробила експеризи.

До учасників підійшов поліціянт і повідомив, що з ними поспілкується представник головного управління Нацполіції в Києві.

Учасники чекають приїзду представника.

Оновлено від 13:20.

Наразі до учасників протесту вийшов голова Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко, який повідомив, що тіло Олексія Кучапіна знаходиться в гнійному стані. У зв’язку з цим, плями крові, які були виявлені на дивані, були сокровицею, тобто рідиною, яка виділилася під час гниття тіла протягом 5 діб. За словами Шевченка, про це свідчать результати первинних експертних досліджень.

Після офіційного коментаря акція з приводу розслідування смерті Олексія Кучапіна закінчилася.

Нагадаємо, під час розслідування смерті керівника «Будинку милосердя» Олексія Кучапіна було проведено розтин його тіла, але ні родичів, ні адвоката, ні незалежних експертів, ні міжнародних правозахисників, ні журналістів до тіла не допустили.

Фото: Громадське радіо