Дівчина вважає, що її слова «вирвали з контексту».

Instagram-блогерка під ніком Анастасія Польскіх, яку днями було звільнено з ІТ-компанії за її українофобський пост, надягла вишиванку і попросила вибачення у підписників. Відповідний допис вона опублікувала в соцмережі.

За словами дівчини, її слова були «вирвані з контексту» і «підірвали мережу та ЗМІ».

«Серед моїх підписників, є нібито патріоти України, які люблять свою країну тільки на словах, а на ділі ображають хлопців-захисників, всі спроби відновити цілісність України і всіляко намагаються розділити український народ. Відповідно суть поста в тому, що я спробувала показати їм, а так само всім сепаратистам, на скільки патріотичний наш народ!» — написала Польскіх.

Також блогерка додала, що якщо «Путін посміє захопити нові території, то українці виступлять на захист своєї Батьківщини».

Закінчила свій пост вона словами «Слава Україні».

Нагадаємо, минулого тижня Польскіх опублікувала допис, в якому назвала українську мову «мерзотною». Після розголосу в соцмережах вона закрила доступ до своєї сторінки, видалила пост і почала публікувати рекламні повідомлення українською мовою. Також вона дякувала підписникам, які її критикували, «за піар».

Наступного дня ІТ-компанія, в якій працювала Польскіх, повідомила про її звільнення через цей скандал і незадовільні результати в роботі.

Як ми повідомляли, днями в Україні стартував новий етап втілення норм мовного закону.

Фото: Фейсбук