Захід відбудеться в переддень Дня Незалежності.

На проведення «Саміту перших леді та джентльменів», який заплановано у Києві на 23 серпня, бюджетних коштів витрачено не буде. Про це повідомила дружина Президента Олена Зеленська на брифінгу, повідомляє «Укрінформ».

«У нас є потужні енергійні партнери. Це Fairmont Grand Hotel. Також ми маємо подякувати «Ялтинській європейській стратегії», Київській школі економіки, офіційному імпортеру німецьких автомобілів «BMW Україна», що входить в групу компаній «АВТ Баварія» і ДТЕК – це наші партнери, завдяки яким вдалося все організувати» — розповіла Зеленська.

Також вона заявила, що майбутній саміт — це «абсолютно аполітична подія, це — гуманітарний форум».

Захід має відбутися 23 серпня, в переддень Дня Незалежності, коли Київ відвідають ряд високопоставлених гостей з-за кордону. Чоловіки та дружини світових лідерів обговорять виклики від пандемію COVID-19, як то доступ до медичних послуг, майбутнє системи освіти і т.д.

Зауважимо, Fairmont Grand Hotel належить українському мільярдеру з ізраїльським громадянством Леоніду Юрушеву. Засновником Київської школи економіки є Тимофій Милованов, якого пов’язують із Томашем Фіалою та Dragon Capital. Засновником «Ялтинської європейської стратегії» є олігарх Віктор Пінчук, а компанія ДТЕК належить іншому олігарху, Рінату Ахметову.

Нагадаємо, в Офісі Володимира Зеленського стверджують, що у глави держави «є чітка воля боротися з олігархатом».

Фото: Фейсбук