Наразі реконструкція аеропорту триває.

Київська міська рада планує надати Міжнародному аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського земельну ділянку під подальшу його реконструкцію.

За словами депутата Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, підтримка данного проєкту рішення на пленарному засіданні Київської міської ради посприяє реалізації чергового етапу реконструкції аеропорту.

«Сьогодні ми дали поштовх ще одному етапу реконструкції аеропорту з продовженням злітно-посадкової смуги, підтримавши надання у постійне користування земельної ділянки для розміщення, експлуатації та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об’єктів зв’язку між вулицями Медовою та Променистою. Наразі на частині зазначеної ділянки утворилося звалище. Під час проведення реконструкції аеропорт зобов’язується компенсувати втрати сільськогосподарського виробництва та забезпечити виконання всіх інших обов’язків згідно з проєктом рішення», – підкреслив Михайло Терентьєв.

Голова постійної комісії зазначив, що Київська міська рада вже надавала Міжнародному аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського земельну ділянку у постійне користування, результатом чого аеропорт у межах міста зможе приймати літаки «Boeing» з великою пасажиромісткістю, що позитивно впливатиме на пасажиропотік у столиці.

Нагадаємо, реконструкція аеропорту “Київ” обійдеться приблизно в 40-50 млн гривень: деталі.

Фото: facebook