Роботи мають почати за 2 роки.

Міжнародний аеропорт «Київ» імені Сікорського («Жуляни») у 2023 році закриють на реконструкцію. За проектно-кошторисну документацію для реконструкції летовища заплатять 16 999 950 грн, пише ЦТС з посиланням на дані в системі ProZorro.

Переможцем торгів стало ТОВ «Сінк Плюс Міжнародна інжинірингова та консалтингова компанія», замовником робіт виступило КП «Міжнародний аеропорт «Київ». Очікувана вартість була 19,7 млн грн.

Згідно з інформацією на ProZorro, тендер було оголошено 9 листопада 2021 року. До нього також виявили інтерес ТОВ «Інститут Укрдорпроект», запропонувавши ціну в 17 млн ​​грн та ДП «Дніпровський проектний інститутІ, запропонувавши виконати цю послугу за 18 млн грн.

У системі також зазначається, що наразі очікує розгляд скарги ТОВ «Інститут Укрдорпроект», що стосується процедури проведення торгів.

Термін виконання робіт – до 30 червня 2022 року.

ТОВ «Сінк Плюс Міжнародна інжинірингова та консалтингова компанія» було засновано у 2017 році.

Згідно з інформацією на сайті компанії, головний напрямок її діяльності – комплексна розробка проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг, транспортних розв’язок, мостів, шляхопроводів, естакад та інших штучних споруд, проведення інженерно-вишукувальних робіт, перебудова інженерних мереж та надання інжинірингових послуг.

Зауважимо, що безпосередньо реконструкцію аеропорту оцінюють у 40-50 мільйонів. У 2022 році планується здійснити роботи з реконструкції перонів і руліжних доріжок без закриття – аеропорт продовжить роботу; проте в 2023 році планується закрити його і провести реконструкцію злітно-посадкової смуги.

Фото: Фейсбук