Вакцинуватимуть Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та всіма сертифікованими МОЗ препаратами.

Про відкриття пунктів масової вакцинації у всіх основних транспортних хабах країни із 25 жовтня повідомляли в Міністерстві інфраструктури.

«З понеділка разом з Міністерством охорони здоров’я плануємо у тестовому режимі відновити центр вакцинації в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Також найближчим часом такий пункт має з’явитися і в Міжнародному аеропорту «Львів», — розповідав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Як повідомив 25 жовтня перший заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков, пункт вакцинації у столичному аеропорту вже працює у терміналі D.

Попереднього запису на вакцинацію немає – все відбувається у порядку живої черги. Графік роботи — з 9 до 15. Вакцинуватимуть препаратами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca. Для проведення щеплення потрібно заповнити анкету й надати паспорт громадянина України. Іноземці вакцинуватису ткт не зможуть, оскільки це державна програма.

«Також в аеропорту працює окремий пункт щеплення для співробітників», – зазначили в МІУ.

Як зазначили в аеропорту «Бориспіль», у загальнодоступній зоні, на 2 поверсі терміналу D, також працює пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР та експрес тестування на COVID-19.

Нагадаємо, пункт вакцинації в аеропорту працював з 9 серпня по 16 вересня, за цей час там зробили 2360 щеплення. 18 вересня пункт вакцинації припинив роботу.

Фото: фейсбук