Три самки пінгвінів Гумбольдта привезли пасажирським літаком в харківський зоопарк через аеропорт "Борипіль". Після оформлення пінгвінів автомобілем довезли до Харкова.

Про це повдіомили у міжнародному аеропорту “Бориспіль“.

Так, в аеропорт “Бориспіль” пасажирським літаком KLM з Амстердаму прибули три самки пінгвінів Гумбольдта: Маргарет, Агата та Шарлотта. Аеропорт допоміг швидко транспортувати літак до вантажного термінала, аби тварини якомога швидше дісталися нової домівки.

Після митного оформлення пінгвінів автомобілем доправили до їхньої нової домівки – Харківського зоопарку“, – повідомили в аеропорту.

У Харківському зоопарку повідомили, що після прибуття самки пінгвінів пірнули у басейн і поки звідти на сушу не виходили – освоюються. Вони на воді дрімають, там же і харчуються улюбленою рибою – салакою. На сьогодні в Україні пінгвінів Гумбольдта можна побачити лише в Харкові.

Пінгвінів для Харкова надав зоопарк у місті Бохум для збереження і розмноження виду у межах програми Європейської асоціації зоопарків і акваріумів (ЄАЗА). Планується, що з часом родина пінгвінів Харківського зоопарку поповниться ще десятьма особинами – самцями і самками.

Фото: Фейсбук