Посада була вакантною з листопада минулого року.

За результатами відкритого конкурсу Наглядова рада аеропорту «Бориспіль» визначила нового генерального директора підприємства. Ним став Олексій Дубревський, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

У відомстві зазначили, що Дубревський має 15-річний досвід роботи у сфері управління авіаінфраструктурою, працював у компаніях LufthansaAG, КП «Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф’єва», «Міжнародний аеропорт Рас-Ель-Хайма» (ОАЕ).

Останні 2 роки був директором КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».

«… маємо дуже високі вимоги до нового керівництва аеропорту. Серед першочергових завдань — це покращення сервісу таксі при аеропорті, розвиток безбар’єрності для маломобільних груп населення, створення умов для системного підвищення кваліфікації працівників. Також наголошу, що ми маємо нарешті почати відповідальніше ставитись до розміщення реклами в аеропорту» — сказав Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Також серед ключових пріоритетів — розширення мапи польотів і вихід на український ринок нових авіаперевізників.

Нагадаємо, раніше посаду генерального директора «Борисполя» обіймав Павло Рябікін, але у листопаді минулого року його призначили головою митної служби. Після цього підприємство оголосило конкурс на заміщення вакантної посади.

Фото: 061ua