Співробітники компанії з країни-агресора працюватимуть в Україні «за обміном».

Українська рекламна компанія Banda Agency співпрацюватиме з російською комунікаційною агенцією SETTERS. Про це прес-служба останньої повідомила у своєму Instagram.

В дописі йдеться про те, що компанії вирішили обмінятися працівниками, і що рекламники з Санкт-Петербурга вже поїхали до Києва, щоб «піліть фотки з Хрещатика і разом працювати над проектами». В дописі не згадується, що мова про співпрацю з українською компанією, коментарі під ним вимкнені.

Також в SETTERS уточнили, що п’ять членів їхнього колективу будуть працювати у Києві до 8 червня, а потім повернуться до Санкт-Петербурга разом з п’ятьма працівниками Banda Agency. Ті там також будуть працювати певний час.

«Як буде дружба українською? А так і буде!» — написано в кінці допису українською мовою, хоча решта все — російською.

Водночас, Banda Agency взагалі не повідомляла про таку колаборацію у своїх соцмережах. В Instagram української компанії дописувачі залишають гнівні коментарі під останнім фото.

Також деякі медіа повідомляють, що в сторіз Banda Agency деякий час були фотографії з працівниками агенції SETTERS.

Особливо дописувачів обурює те, що Banda Agency пішла на таку співпрацю, попри те, що є розробником маркетингового бренду Ukraine NOW для уряду України. Серед інших відомих проектів агенції — комунікаційна кампанія про анексований Крим CRIME(A).

Тим часом, на Гідропарку відрили кафе імені Лєпса – російського співака, який пітримав анексію Криму.

Фото: Фейсбук, Букви