При цьому визнав, що його фінансове становище не настільки скрутне, як у інших ФОПів.

Відомий український блогер Олександр Барабошко отримав від держави 8 тисяч гривень соцдопомоги. Про це він написав сьогодні у своєму Facebook.

За словами Барабошка, він залишився дуже задоволений роботою додатку «Дія», через який оформлював заявку на виплату.

«Кілька хвилин і кілька кліків. Забув, пройшло 10 днів, гроші на рахунку. Про таку взаємодію з державою я і не мріяв. Нікого не бачиш, нікуди не ходиш, не стоїш з протягнутою рукую, нікого не набираєш щоб швидше чергу обійти» — написав він.

Підприємство Барабошка займається проведенням івентів — основний КВЕД 93.29, «Організування інших видів відпочинку та розваг». Дописувачі відзначають, що блогеру з цим КВЕДом «пощастило», оскільки з ним отримати виплату начебто простіше.

Олександр Барабошко (псевдонім «Крус»), став відомим завдяки тому, що одним із перших почав вести онлайн-трансляції з Євромайдану. У лютому 2015 року він став радником тодішнього міністра інформполітики Юрія Стеця. Зараз веде блоги: у Facebook на нього підписані майже 50 тисяч людей, на Twitter підписані 78 тисяч, а за світлинами в Instagram стежать майже 22 тисячі людей; також займається медіаконсалтингом та політичним піаром (його пов’язують з одеським політтехнологом Володимиром Петровим).

Раніше ми писали про те, що отримати 8 тисяч допомоги через «Дію» столичним ФОПам зовсім непросто.

Фото: фейсбук