Зміни в роботі транспорту пов'язані з виконанням ремонтних робіт на території маршрутів.

Про це повідомили на офіційному сайті Київпастрансу.

У ніч проти 8 липня буде змінено маршрути тролейбусів №25, 27, 29-Д, 30 та 31-Д у зв’язку з капітальним ремонтом проспекту Степана Бандери.

Зокрема з 22:00 7 липня до 05:30 8 липня рух тролейбусів по просп. Степана Бандери та вул. Олени Теліги (на ділянці від просп. Героїв Сталінграда до вул. Ольжича) буде закрито.

Відтак, у цей час рух тролейбусів буде організовано:

  • маршрут №25 – від просп. Свободи до ст. м. «Лук’янівська»;
  • маршрути №29-Д, 31-Д відповідно – від ст. м. «Дарниця» та вул. Милославської до ст. м. «Мінська»;
  • маршрути №27, 30 відповідно – від зал. ст. «Київ-Волинський» та вул. Кадетський Гай до вул. Ольжича.

Водночас збільшиться кількість рухомого складу на тролейбусному маршруті №47 та подовжується режим роботи автобусів маршрутів №21, 101.

На цей період також змінять маршрути заїздів та виїздів тролейбусів №29, 30, 31, 37, 37-А, 47, 50, 50-К та 91-Н Куренівського ТРЕД та №25 ТРЕД № 2.

До слова, 8 липня маршрут автобусів №47 буде змінено через середній ремонт вулиці Ружинської.

Із 08:00 до 17:00 8 липня рух автобусів організують від ст. м. «Нивки» до бульв. Павла Вірського за чинним маршрутом, далі – вул. Януша Корчака (до зупинки «Дитяча республіканська бібліотека»), далі – вул. Януша Корчака – вул. Краснодарська – бульв. Павла Вірського, далі за чинним маршрутом.

Окрім цього, 8 липня буде змінено маршрути тролейбусів №92Н, 93Н, 94Н – на проспекті Перемоги ремонтуватимуть контактну мережу.

Із 00:01 до 04:50 8 липня рух тролейбусів по проспекту Перемоги на ділянці від ст. м. «Нивки» до Повітрофлотського шляхопроводу буде закрито.

На цей період рух тролейбусів організую:

  • маршрут №92Н від просп. Свободи до вул. Маршала Гречка за діючим маршрутом, далі – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський, далі за діючим маршрутом;
  • маршрути №93Н, 94Н відповідно від вул. Чорнобильської та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за діючими маршрутами, далі – вул. Данила Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка, далі за діючими маршрутами.

У Київпастрансі завчасно перепросили за можливі незручності.

Фото: фейсбук