Причина вибуху трансформатора досі не відома.

8 будинків на проспекті Оболонському з учорашнього вечора досі залишаються без світла. Біля осередку пожежі чергують працівники DTEK та експертна комісія, яка намагається виявити причину пожежі. Про це повідомили в ефірі програми Київ.Newsroom на телеканалі Київ.

Kyiv Media

Вчора близько 20:00 години вечора на трансформаторній станції на проспекті Оболонському сталася пожежа. Пожежники, які приїхали на місце події не могли під’їхати до станції через припарковані машини. Тому ДСНС довелося власними силами розчищати дорогу. Пожежа була повністю ліквідовано о 21:45.

Під час гасіння пожежі світла не було приблизно в 20 будинках. «До Варусу все було відключено, дома найближчі, напевно будинків 20 стабільно. Тобто ми навіть спочатку не знали, а потім вже хтось виклав в Інтернет, що така ситуація сталася», – розповів Андрій.

Деяким будинкам світло підключили за годину після ліквідації пожежі. Проте 8 будинків ще досі залишаються без світла і коли жителям підключать електроенергію невідомо. Адже трансформатор повністю сгорів, він не придатний до використання і потребує повної заміни.

Фото: YouTube